kusiewbusie

Debiutancki Zakynthos ..

Zakynthos – wspólny debiut… Zupełnie przypadkowo dogrzebałem się do zdjęć z naszego pierwszego wspólnego wyjazdu – Zakynthos plus Kephalonia chyba tysiac lat temu. Kupno wycieczki, emocje, pierwszy lot samolotem, wspólny wyjazd… WOW ! W pełni przygotowani i wyposażeni nawet w … Continued Post Debiutancki Zakynthos .. pojawił się poraz pierwszy w kusiewbusie. 

kusiewbusie

El Nido – video z rejsu

No i powstał kolejny filmik… Się rozkręciłem z tymi filmami – aż zaczynam się obawiać, ze jakąś karierę zrobię w holyłódzie hehe A tak na powaznie to krótka filmowa relacja z rejsu w okolicach El Nido na Palawanie. Wpis główny … Continued Post El Nido – video z rejsu pojawił się poraz pierwszy w . 

kusiewbusie

Manila – ostatnie dni

A wiec video… Rzecz jasna pasjonatem takich rozwiazań nie jestem, kręcić też nie potrafię a o montażu nawet nie wspomnę, no ale że aparaty mają funkcję kamery to głupio byłoby nie filmować. Więc filmowaliśmy. Choć słowo filmowaliśmy będzie mocną przesadą. … Continued Post Manila – ostatnie dni pojawił się poraz pierwszy w . 

kusiewbusie

Poradnictwo fotograficzne

Jakim aparatem robić zdjęcia na wyjazdach ? Jak je robić ? Jak nie robić ? Teoretycznie odpowiedź na tak postawione pytanie jest banalnie prosta. Każdym. No, ale pewnie nie takiej oczekujecie. Wiele zależy od tego jakie macie podejście do fotografii, … Continued Post Poradnictwo fotograficzne pojawił się poraz pierwszy w Azja, fotografia podróżnicza i relacje z wyprawy Filipiny.

kusiewbusie

Marakesz, zły czy nierozpoznany ?

Marakesz – mówią, że to perełka Maroka. Czyta się też, że to trauma nie do przejścia. Jak jest naprawdę ? Najlepiej sprawdzić organoleptycznie co też uczyniliśmy. Nocnym busem z Fezu dotelepaliśmy się o 4 rano na obskurny dworzec autobusowy i … Continued Post Marakesz, zły czy nierozpoznany ? pojawił się poraz pierwszy w Azja, fotografia podróżnicza i relacje z wyprawy Filipiny.

kusiewbusie

fotografowanie fotografujących … po hindusku

Utarło się powiedzenie, że Indie to taki fotograficzny samograj. Cokolwiek co zostanie sfotografowane w Indiach może być uznane za co najmniej fajne, w niektórych kręgach za dobre a już u większości za ciekawe, bo egzotyczne. Teoria o tyle ciekawa co … Continued

kusiewbusie

Czy tropikalne wyspy są fajne ?

No właśnie. Co może być fajnego w takiej tropikalnej wyspie. Na bank może trafić do folderu biura podróży. Bo jest wyspą ładną, ma klasyczną wakacyjną palmę, jest pusta i wokół niej mnóstwo turkusowej wody. Teoretycznie bajka. Praktycznie w sumie też. … Continued

kusiewbusie

porto w Porto

Jeszcze przed głównym azjatyckim wypadem wyskoczymy na kilka dni do portugalskiego Porto. Na relaks, odpocząć i zobaczyć jak portugalczycy spędzają halloween – bo to akuratnie ten czas. Niecały tydzień więc czasu niezbyt wiele na okolicę więc skupimy się na mieście … Continued